Embedded Content (2.0.3) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Icon
uk: Іконка

en: Custom
uk: Власний

en: Condition
uk: Умова

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Add button
uk: Додати

en: Modal
uk: Модальне

en: Dialog width
uk: Ширина діалогу

en: Dialog height
uk: Висота діалогу

en: Dialog settings
uk: Налаштування діалогу

en: Preview failed
uk: Помилка попереднього перегляду
