Embedded Content (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: Custom
nl: Aangepast

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Add button
nl: Toevoegen-knop

en: Create @label
nl: @label aanmaken

en: Dialog width
nl: Breedte dialoogvenster

en: Dialog height
nl: Hoogte dialoogvenster

en: Preview failed
nl: Voorbeeld mislukt
