EMBridge (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (66 entries)

en: Image size
he: גודל התמונה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Remove
he: הסרה

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Catalog
he: קטלוג

en: Filename
he: שם קובץ

en: Upload
he: העלאה

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: File MIME type
he: סוג MIME של קובץ

en: File size
he: גודל קובץ

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Desc
he: יורד

en: Align
he: יישור

en: Operation
he: פעולה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Reference
he: רפרנס

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: העלאת הקובץ נכשלה. לא ניתן להזיז את הקובץ שהגיע.

en: Next page
he: הדף הבא

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Language code
he: קוד השפה

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
he: מסיבות אבטחה שונה שם ההעלאה שלך ל-%filename.

en: File download
he: הורדת קבצים

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת. לא ניתן לשמור את הקובץ %file.

en: The specified file %name could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ %name.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
he: גודל הקובץ %filesize חורג מגודל הקובץ המירבי %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
he: הקובץ הוא %filesize שיחרוג מגודל הדיסק המוקצה לך %quota.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
he: שגיאת העלאה. לא ניתן להזיז את הקובץ %file שהועלה ליעד %destination.

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Library
he: ספריה

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
he: שליחת הקובץ %source נכשלה, משום שקובץ בשם זה כבר קיים ביעד %directory.

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Nothing
he: ללא

en: Choose a file
he: בחירת קובץ

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
he: אם תשאירו ריק, גודל הקובץ יהיה מוגבל ל@size, גודל ההעלאה המרבי של PHP בשרת זה.
