EMBridge (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Left
hy: Ձախ

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hy: Ֆայլի վերբեռնման սխալ։ Չհաջողվեց տեղափոխել վերբեռնված ֆայլը։

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hy: Անվտանգության նկատառումներից ելնելով Ձեր արտաբեռնումը վերանվանվել է %filename:

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hy: Ֆայլը չի կարող պահպանվել: Անհայտ սխալ է տեղի ունեցել:

en: The specified file %name could not be uploaded.
hy: Սահմանված ֆայլը %name  չի կարող վերբեռնվել:

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
hy: Ֆայլի չափը  %filesize գերազանցում է ֆայլի առավելագույն չափը:  %maxsize:

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
hy: Ֆայլը  %filesize է, որը գերազանցում է ձեր սկավառակի %quota սահմանաչափը.

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:

en: The file upload failed. %upload
hy: Ֆայլի ներբեռնումը ձախողվեց: %upload

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
hy: Ֆայլը չի կարող վերբեռնվել, քանի որ այդ նույն անունով ֆայլ   արդեն գոյություն ունի այդ նպատաակյին վայրում:

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը
