EMBridge (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (60 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Remove
az: Çıxart

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Filename
az: Fayl adı

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: File MIME type
az: Fayl MIME tipi

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: Align
az: Sıralama

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Reference
az: Istinad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: File upload error. Could not move uploaded file.
az: Fayl yükləmə xətası. Yüklənmiş faylı köçürmək mümkün olmadı.

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Language code
az: Dil kodu

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
az: Təhlükəsizlik səbəbi ilə yükləmənizin adı %filename olaraq dəyişdirildi.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
az: %fayl faylını saxlamaq mümkün olmadı. Naməlum xəta baş verib.

en: The specified file %name could not be uploaded.
az: Göstərilən %name faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
az: Yalnız aşağıdakı uzantıları olan fayllara icazə verilir: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
az: %filesize %maxsize faylının maksimum ölçüsünü aşır.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
az: Fayl %filesize ki, bu da disk kvotanızın %quota aşacaq.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
az: Yükləmə xətası. Yüklənmiş fayl %fayl təyinat %destination yerinə köçürmək mümkün olmadı.

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: The file upload failed. %upload
az: Faylın yüklənməsi uğursuz oldu. %upload

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Remove selected
az: Seçilmişləri silin

en: Maximum file size
az: Maksimum fayl ölçüsü

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Error generating image.
az: Şəkil yaratma xətası.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
az: %path yerləşən əldə edilmiş təsviri yaratmaq mümkün deyil.
