Entity Migrate Export (1.0.0-alpha12) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Development
it: Sviluppo

en: Group
it: Gruppo

en: Download
it: Scarica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Collection
it: Collezione

en: Module name
it: Nome modulo

en: About
it: Informazioni

en: The "%plugin_id" was not found
it: Il "%plugin_id" non è stato trovato
