Entity Migrate Export (1.0.0-alpha12) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Group
ne: समूह

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम
