Entity Migrate Export (1.0.0-alpha4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Development
id: Pengembangan

en: Group
id: Grup

en: Download
id: Unduh

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Location
id: Lokasi

en: Module name
id: Nama modul

en: About
id: Tentang

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
id: Terjadi kesalahan saat memproses %error_operation dengan argumen: @arguments
