Entity Migrate Export (1.0.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Group
ro: Grup

en: Download
ro: Descarcă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Location
ro: Locaţia

en: Module name
ro: Numele modulului

en: About
ro: Despre
