Entity Migrate Export (1.0.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Location
gu: સ્થાન

en: About
gu: વિશે
