Entity Migrate Export (1.0.0-alpha13) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Group
ca: Grup

en: Download
ca: Baixa

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Module name
ca: Nom del mòdul

en: About
ca: Detalls

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: The "%plugin_id" was not found
ca: No s'ha trobat "%plugin_id"
