Emulsify (5.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Medium
ar: متوسط
