Emulsify (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: medium
ar: متوسط

en: small
ar: صغير

en: large
ar: كبير

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية
