Emulsify (8.x-3.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स
