Endless Admin (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: System
az: Sistem

en: Uninstall
az: Silin

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: wide
az: geniş
