Endless Admin (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Version
lt: Versija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: System
lt: Sistema

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: wide
lt: platus

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
