Endless Admin (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Name
ar: الاسم

en: Help
ar: المساعدة

en: Web Server
ar: خادم الشبكة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Published
ar: منشور

en: System
ar: النظام

en: Uninstall
ar: إزالة

en: Installed
ar: مثبت

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Memory limit
ar: حد الذاكرة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: No modules are available to uninstall.
ar: لا توجد وحدات يمكن إزالتها.
