Entities Import (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: File Upload
ar: تحميل الملف

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
