Entities Import (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
