Entitree (1.0.2) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Access
es: Acceso

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Role
es: Rol

en: Operation
es: Operación

en: Rules
es: Reglas

en: Changed
es: Modificado

en: About
es: Acerca de

en: Add new rule
es: Crear una nueva regla

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Destinations
es: Destinos
