Entitree (1.0.3-beta1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Access
ar: الوصول

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Role
ar: الدور

en: Operation
ar: عملية

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: Add new rule
ar: إضافة قاعدة جديدة

en: UUID
ar: المعرف UUID
