Entity API (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: Revisions
ar: المراجعات

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Entity
ar: الكيان

en: Revert
ar: استرجع

en: revert
ar: استرجاع

en: Revision
ar: مراجعة

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Revision information
ar: معلومات المراجعة

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ar: @type: تم إعادة %title إلى وضعه في النسخة %revision.

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة

en: Delete entity
ar: حذف كيان

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
