Entity API (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Revisions
lt: Versijos

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
lt[0]: %action buvo pritaikyta @count įrašui.
lt[1]: %action buvo pritaikyta @count įrašams.
lt[2]: %action buvo pritaikyta @count įrašų.

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
