Entity API (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Entity
ca: Entitat

en: revert
ca: reverteix

en: Revision
ca: Revisió

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Provide a simple link to revert to the revision.
ca: Proporciona un enllaç simple per a tornar a una revisió anterior.

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ca: @type: s'ha tornat enrere la revisió %revision del %title.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Are you sure you want to revert the revision?
ca: Esteu segur de voler revertir la revisió?

en: Delete entity
ca: Suprimeix entitat

en: @group (historical data)
ca: @group (dades històriques)

en: - No value -
ca: - cap valor -

en: Provide a simple link to the revision.
ca: Proporciona un enllaç simple a la revisió.

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
ca[0]: %action s'ha aplicat a @count element.
ca[1]: %action s'ha aplicat a @count elements.

en: @type %info has been created.
ca: S'ha creat @type %info.

en: @type %info has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %info.

en: @type: added %info.
ca: @type: afegeix %info.

en: @type: updated %info.
ca: @type: %info ha estat actualitzat.

en: Link to revision
ca: Enllaç a la revisió

en: Link to revert revision
ca: Enllaç per revertir la revisió

en: @entity using @field_name
ca: @entity utilitza @field_name

en: Apply to selected items
ca: Aplica als elements seleccionats

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
