Entity Abuse (1.1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: When cancelling a user account
lt: Kai narys panaikina paskyrą
