Entity Abuse (1.1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afişează

en: Reported by
ro: Raportat de

en: Skip
ro: Sari peste

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ro: Am detectat o opţiune nepermisă. Vă rugăm să contactaţi administratorul sitului.

en: Full content
ro: Întregul conținut

en: When cancelling a user account
ro: Când se anulează un cont de utilizator

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
