Entity Access by Role Field (1.0.0-alpha0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Access
ro: Acces

en: View
ro: Afişează

en: Role
ro: Rol

en: Operation
ro: Operație

en: or
ro: sau
