Entity Access by Role Field (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Access
id: Akses

en: Role
id: Peran

en: Operation
id: Operasi

en: or
id: atau

en: Default value
id: Nilai bawaan
