Entity Access by Role Field (2.0.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Role
hu: Szerepkör

en: Operation
hu: Művelet

en: unlimited
hu: korlátlan

en: or
hu: vagy

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: View Unpublished
hu: Rejtettek megtekintése
