Entity Access Password (1.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: User data
lt: Naudotojo duomenys

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
