Entity Access Password (1.0.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Boolean
ne: सही वा गलत
