Entity Access Password (1.0.4) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Password
de: Passwort

en: Help text
de: Hilfetext

en: Settings
de: Einstellungen

en: Access
de: Zugriff

en: Always
de: Immer

en: Never
de: Nie

en: User data
de: Benutzerdaten

en: Default value
de: Standardwert

en: Boolean
de: Boolesch

en: Show Title
de: Titel anzeigen

en: Incorrect password!
de: Falsches Passwort!

en: Show title
de: Titel anzeigen

en: Password protected
de: Passwortgeschützt

en: Hint
de: Hinweis

en: Global password
de: Globales Passwort

en: Password hint
de: Passworthinweis

en: View modes
de: Inhaltsdarstellungen

en: Protected entity
de: Geschützte Entität

en: Password Protection
de: Passwort-Schutz
