Entity Activity (8.x-1.0-beta14) - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: Teaser
az: Tizer

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Year
az: İl

en: Page
az: Səhifə

en: User settings
az: İstifadəçi parametrləri

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Field name
az: Sahə adı

en: Maximum
az: Maksimum

en: Month
az: Ay

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Day
az: Gün

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Source
az: Mənbə

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Bundles
az: Paketlər

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
