Entity Activity (8.x-1.0-beta14) - en to lt translation catalogue (81 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Language
lt: Kalba

en: Log
lt: Įrašas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: None
lt: Joks

en: Logs
lt: Logai

en: Number
lt: Skaičius

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: Format
lt: Formatas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Subscription settings
lt: Prenumeratos nustatymai

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Year
lt: Metai

en: Page
lt: Puslapis

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Owner
lt: Savininkas

en: Method
lt: Būdas

en: Day
lt: Diena

en: Role
lt: Rolė

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Class
lt: Klasė

en: Users
lt: Nariai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Source
lt: Šaltinis

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Limit
lt: Limitas

en: Use cron
lt: Naudoti cron

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Mail settings
lt: Pašto nustatymai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Interval
lt: Intervalas

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: log
lt: įrašyti

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Mass subscribe
lt: Masinė prenumerata

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Custom output for TRUE
lt: Savita TRUE išvestis

en: Custom output for FALSE
lt: Savita FALSE išvestis

en: Broken/Missing
lt: Klaida/Nėra
