Entity Activity (8.x-1.0-beta7) - en to is translation catalogue (41 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Language
is: Tungumál

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Enable
is: Virkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Number
is: Númer

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Insert
is: Setja inn

en: Update
is: Uppfæra

en: Time
is: Tími

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: ID
is: Kenni

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Year
is: Ár

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Month
is: Mánuður

en: Owner
is: Eigandi

en: Day
is: Dagur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: log
is: skrá

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
