Entity admin handlers (8.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
