Entity Agree (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Remove
ar: حذف

en: Add
ar: إضافة

en: Updated
ar: التحديث

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Roles
ar: الأدوار

en: Negate
ar: نفي

en: New
ar: جديد

en: Form
ar: النموذج

en: Any
ar: أي من

en: Entity type
ar: نوع الكيان
