Entity Agree (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Remove
az: Çıxart

en: Add
az: Əlavə et

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: Negate
az: İnkar et

en: New
az: Yeni

en: Form
az: Forma

en: Entity type
az: Varlıq növü
