Entity Agree (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
