Entity Agree (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Negate
lt: Paneigti

en: New
lt: Naujas

en: Form
lt: Forma

en: Any
lt: Bet kuris

en: Notify
lt: Įspėti

en: Entity type
lt: Entity tipas
