Entity Agree (2.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Remove
he: הסרה

en: Add
he: הוספה

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Roles
he: תפקידים

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Negate
he: שלילי

en: New
he: חדש

en: Form
he: טופס

en: Any
he: הכל

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Integer value
he: ערך מספר שלם
