Entity Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Display
he: תצוגה

en: Upload
he: העלאה

en: Files
he: קבצים

en: Created
he: נוצר

en: File size
he: גודל קובץ

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Change
he: חשב

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Tabs
he: לשוניות

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Form
he: טופס

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Page path
he: נתיב הדף

en: Created on
he: נוצר ב

en: Use AJAX
he: שימוש ב-AJAX

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Choose a file
he: בחירת קובץ

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת
