Entity Browser (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Filename
az: Fayl adı

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Nodes
az: Materiallar

en: Desc
az: azaldın

en: Link text
az: Link mətni

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Change
az: Dəyişmək

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Form
az: Forma

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Page path
az: Səhifə yolu

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Use AJAX
az: AJAX istifadə edin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
