Entity Browser (8.x-1.0-alpha9) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
hy: Պատկերի չափերը  փոխվել են՝ համապատասխան առավելագույն թույլատրելի պիքսելի   չափի:%dimensions

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
hy: Նկարը չափազանց փոքր է; նվազագույն չափերը %dimensions 
    պիքսել են:

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hy: Այս տեքստը կօգտագործվի էկրանի ընթերցողների, որոնման համակարգերի կողմից, կամ երբ նկարը չկարողան բեռնվել:

en: Include file in display
hy: Ցուցադրելուց ներառել ֆայլը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը
