Entity Browser (8.x-1.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (96 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Display
nl: Weergeven

en: Upload
nl: Uploaden

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: General information
nl: Algemene informatie

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Desc
nl: Aflopend

en: Link text
nl: Linktekst

en: Append
nl: Achteraan toevoegen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Change
nl: Wijzigen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Form
nl: Formulier

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Page path
nl: Paginapad

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Prepend
nl: Vooraan toevoegen

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
nl: De grootte van de afbeelding werd aangepast om binnen de maximale afmetingen van %dimensions pixels te passen.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te klein. De minimale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: Bundle
nl: Bundel

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Height must be greater than 0.
nl: Hoogte moet groter zijn dan 0.

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Use AJAX
nl: AJAX gebruiken

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Include file in display
nl: Bestand tonen bij weergave

en: The description may be used as the label of the link to the file.
nl: De beschrijving kan gebruikt worden als het label van de link naar het bestand.

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Bundle ID
nl: Bundel-ID

en: Upload files
nl: Bestanden uploaden

en: Show selected
nl: Selectie tonen

en: Save entity
nl: Entiteit opslaan

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Select files
nl: Bestanden selecteren

en: File view mode
nl: Bestandsweergavemodus

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Entity label
nl: Entiteitlabel

en: The selected @label has already been added.
nl: Geselecteerde @label is al toegevoegd.

en: Modal width
nl: Breedte pop-up venster

en: Modal height
nl: Hoogte pop-up venster

[ctx: Sort order]
en: Order
nl: Volgorde

en: Preview image style: @style
nl: Voorbeeldweergave afbeeldingsstijl: @style

en: Display plugin
nl: Plugin weergeven

en: Add a form element that lets you use a view as a base to select entities in entity browser.
nl: Voeg een formulier-element toe dat een overzicht gebruikt als basis om entiteiten in de entiteiten browser te kiezen.

en: Administer entity browsers
nl: Entiteit-browsers beheren

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser

en: Display plugin ID
nl: Plugin-ID weergeven

en: Upload location
nl: Upload-locatie

en: Select entities
nl: Entiteiten selecteren

en: Add Entity browser
nl: Entiteit-browser toevoegen

en: Delete Entity browser
nl: Entiteit-browser verwijderen

en: Auto open
nl: Automatisch openen

en: Edit entity @entity
nl: @entity bewerken

en: Delete Entity Browser
nl: Entiteit-browser verwijderen

en: Add widget plugin
nl: Widget-plugin toevoegen

en: Auto open entity browser
nl: Entiteit-browser automatisch openen

en: Display Edit button
nl: 'Bewerken'-knop weergeven

en: - Select a view -
nl: - Selecteer een overzicht -

en: Hide selected
nl: Selectie verbergen

en: Append to selection
nl: Aan selectie toevoegen

en: You can not select more than 1 entity. | You can not select more than @count entities.
nl[0]: U kunt niet meer dan 1 entiteit selecteren.
nl[1]: U kunt niet meer dan @count entiteiten selecteren.
