Entity Browser (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Open
lt: Atvira

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Upload
lt: Įkelti

en: General information
lt: Bendra informacija

en: General
lt: Bendras

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Change
lt: Keisti

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Form
lt: Forma

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lt: Paveikslėlio dydis pakeistas, kad tiktų maksimaliai leidžiamiems %dimensions matmenims.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Vaizdas per mažas, mažiausi matmenys yra %dimensions taškai.

en: Bundle
lt: Paketas

en: Uses
lt: Naudoja

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: The description may be used as the label of the link to the file.
lt: Aprašymas bus matomas kaip nuorodos į failą žyma.

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

[ctx: Sort order]
en: Order
lt: Rikiavimas

en: Preview image style: @style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius: @style
