Entity Bundle Scaffold (2.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Optional
ne: ऐच्छिक
