Entity Bundle Scaffold (2.0.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Optional
ro: Opţional

en: PHP version
ro: Versiune PHP

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ro: Numele lizibil de computer poate conţine doar litere mici, numere şi liniuţe de subliniere (underscores).

en: Author's preferred language
ro: Limba preferată a autorului

en: Interface text language selected for page
ro: Limba textului interfeței selectată pentru pagină

en: Site's default language (@language)
ro: Limba implicită a sitului (@language)
