Entity Bundle Scaffold (3.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
