Entity Bundle Scaffold (3.0.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Development
az: Develop

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: updated
az: yeniləndi

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field name
az: Sahə adı

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: About
az: Haqqında

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.
